Adresy gabinetów
Łódź, ul. Sterlinga 16/18 (3 piętro)
Pabianice, ul. Łaska 40 lok.93
Telefon
+48 669 180 110
Email
ewelinwnuk@gmail.com

Pokonuje ograniczenia

Psychoterapia online jest skuteczną formą pomocy dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą spotkać się  z psychoterapeutą w gabinecie.

Psychoterapia zwykle ma na celu osiągnięcie jakiejś zmiany. W podejściu, w jakim ja pracuję, to czy cel psychoterapii zostanie zrealizowany, w większym stopniu zależy od motywacji i osobistego zaangażowania pacjenta w pracę nad sobą, niż od formy kontaktu z terapeutą (online czy w gabinecie). Dlatego też dbałość pacjenta o to, by spotkania mogły odbywać się przez pewien czas, z określoną regularnością i częstotliwością są podstawowymi warunkami, by terapia mogła trwać i przynosić korzyści.

Ofertę psychoterapii online kieruję nie tylko do klientów indywidualnych, ale także par i rodzin. W takim przypadku możemy korzystać z opcji telekonferencji dla większej ilości uczestników przebywających w różnych miejscach.

Wygoda i oszczędność

Pacjent może połączyć się z domu, hotelu, czy jakiegokolwiek innego miejsca sprzyjającego spokojnej, komfortowej, poufnej rozmowie. Spotkania z psychoterapeutą mogą odbywać się o różnych porach dnia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów finansowych i czasowych związanych z dojazdem do gabinetu.

Zachowane standardy

W psychoterapii online zmienia się forma komunikacji. Obowiązujące psychoterapeutę zasady etyczne są takie same jak w przypadku pracy w gabinecie. Psycholog w trakcie spotkania przebywa w swoim miejscu pracy. Rozmowa jest poufna. Transmisja nie jest nagrywana ani dostępna dla osób postronnych.

Dla kogo terapia online?
Zalety terapii online
Ograniczenia terapii online
Spotkanie krok po kroku, jak to zrobić?
Cennik psychoterapii online
Kontakt i dane do przelewu